Tradiční čínská medicína

Prodej čínských bylinných produktů od firmy TCM Herbs, jejímž majitelem je pan MUDr. Petr Hoffmann, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti tradiční čínské medicíny. Bylinné tablety TCM Herbs patří k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec, představit a dopřát!
Více na www.tcmherbs.cz
 

Prodej thajských masážních prostředků (krémy, oleje, balzámy) Výrobky jsou určeny proti bolesti zad, kloubů a svalů.

 

Poradenství: v oblasti dietetiky, léčebných cvičení, založené na obsáhlém dotazování a pozorování, které vede k doporučení vhodné masáže, správně složeného jídelníčku, léčebného cvičení a dalších účinných terapeutických metod.

 

Harmonizace tibetskou mísou – využij léčivou sílu pomoci zvuku.

Přírodovědec a doktor Hans Jenny prokázal, že každá jednotlivá buňka našeho těla má svou frekvenci a své vlastní kmitání, které můžeme ovlivnit pomoc zvuků. Když slyšíme krásnou hudbu, rozkvete každá buňka v našem těle do zářivé krásy.

Moderní věda objevila, že jsou to právě vyšší harmonické tóny, které lidem výborně pomáhají naladit se na zdravé a léčivé frekvence.

Tibetské mísy patří k nástrojům, díky nimž si můžete rychle zharmonizovat tělo a duši. Bylo zjištěno, že tóny s různou frekvencí mohou v těle opět rozproudit kraniosakrální tekutinu, což je tekutina spojená s naším nervovým systémem. Na tibetských mísách je ceněné, že působí přes naše nevědomí. Nemusíme o tom přemýšlet, nemusíme to chápat ani na to reagovat, ale můžeme přestavět naše rezonanční pole jen pomocí tónů. Tím je opět dostaneme do harmonie se svým tělem i nitrem.