Masáže
Tuina masáž
 
Vychází z učení o jin a jangu. Tuina masáž pracuje se systémem akupunkturních bodů a obnovuje harmonický tok v akupunkturních drahách, aby organismus fungoval jak má. Stimulací drah a bodů se zprůchodňuje tok krve a tím se uvolňuje energie v těle. Pomocí dechových technik se uvolňují emoční i energetické bloky, vytváří se větší prostor pro proudění dechu, který sebou nese i energii, dle číňanů čchi, indů prány. Masáže se liší dle ročního období i konstitučním tipu klienta. Půjde o to, jestli potřebujeme doplňovat, vypouštet, zahřívat nebo ochlazovat. Záleží i na psychickém a fyzickém rozpoložení klienta, takže celá terapie vyžaduje dotazování a masáž šitou na míru.
 
 
Masáž v meditaci

Kombinace uvolňující masáže, kraniosakrální terapie, dýchacích technik a vedené meditace na lůžku. Dochází při ní k hlubokému uvolnění těla i psychických bloků, často vede k uvědomění si příčin nespokojenosti a starostí, které klienta na lůžko přivedly. Terapie je vhodná pro všechny, kteří se chtějí dokonale zrelaxovat, při stavech únavy, vyčerpaní, blízko stavu vyhoření či přímo v něm.
 
 
Lymfodrenáž
 
Masáž účinně detoxikuje, obnovuje prokrvení, odstraňuje otoky a celulitidu. Díky sedavému způsobu života dochází k atrofování svalů a svaly jsou pumpou pro lymfu. Takže dochází k nárustu otoků, celulitidy a špatnému prokrvování a zanášení toxinyVyškolený personál vám doporučí správné kombinace masáží, doporučený pohyb, cviky, správné stravování a v neposlední řadě i dostatek správně volených tekutin.
 
 
Masáž lávovými kameny
 
Tato technika dopřává klientům jedinečný zážitek. Hmaty v kombinaci s vyhřátými kameny o teplotě 45° – 55°C prohřejí a uvolní svaly. Nejedná se jen o zážitek fyzický, ale i duševní. Teplo působí na nervovou soustavu a tím se uvolňuje psychické napětí. Čím více napětí v těle, tím více ztrácíme energie. Technika pokládání speciálních nahřátých kamenů je velmi prastará. Už nejstarší kultury používaly kameny uhlazené vodou z mořského dna, aby odstranily bolesti, ztuhlé svaly a křeče. Kamenům byla připisována léčivá síla. Lávové kameny mají silné energetické vyzařování a při kontaktu s lidským tělem uvolňují kovové ionty. Pokládají se na meridiány a odstraňují nahromaďené bloky.
 
 
Breussova masáž
 
Velmi jemná, citlivá, energeticko-manuální masáž zad s důrazem na páteř a oblast kolem páteře speciálním bylinným olejem. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, odtraňuje bolesti zad a svalové napětí, uvolňuje tělesné, psychické a duševní bloky, podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Je velmi vhodná i u lidí v pokročilém věku, a to i při prokázané osteoporóze.
 
 

Luxusní ajurvédské zábaly a masáže

Procedura,která vám poskytne opravdu smyslný zážitek a zdravotní účinek. Vyhlazení pokožky pomocí speciálních kartáčů na prokrvení a okysličení pokožky a lepší absorbování léčívých bylinných, ajurvédských olejů. Masáž je prokrvující a zaměřena na odstranění toxinů v podkoží. Po blahodárné masáži se klientka 30 minut prohřívá. Celá procedura trvá 90 min., nedoporučuje se olej 3 hodiny po proceduře splachovat. Doporučeny jsou teplé nápoje se zázvorem a neochlazovat trávicí žár, který jsme nastartovali.

 
 
Sportovní rekondiční a silová masáž
 
Klasické silové masáže, pro profesionální i amatérské sportovce i pro všechny milovníky masáží, kteří mají rádi pořádný stisk a tlak. Přidáme i doporučení na domácí cvičení a protahování.
 
 
Dornova metoda
 
Jemná manuální terapie, při jejíž aplikaci se vrací klouby a obratle do původních správných poloh. Provádí se dynamicky, za účasti klienta a velmi často dochází k vyřešení obtíží spojených s pohybovým aparátem. Při správné aplikaci dochází k rychlému uvolnění napětí a blokád v oblasti velkých i malých kloubů (kyčle, kolena, kotníky, ramena, lokty, zápěstí, prsty). Dornova metoda pomáhá i při odstranění "vdovského hrbu" a nápravě vbočeného palce (Hallux Valgus). Vše se děje jemným tlakem z rukou terapeuta a nikdy nepřekročí práh bolesti. Pohyb je prováděn pomalu a bez trhnutí (narozdíl od chiropraxe např.), proto je tato metoda bezpečná. Dalším benefitem Dornovy metody je doporučení konkrétních cviků, které si klient sám dle potřeby provádí doma.
 
 
Tejping
 
Jde o bandáž šitou na míru pomocí pružných pásků. Ovlivňují se vazy, šlachy, malé a velké klouby, částečně i lymfatický systém. Díky tejpu dochází k vytažení kůže a povrchových fasciíí, tím se dosáhne zvětšení prostoru mezi uvedenými vrstvami. Díky tomuto prostoru dosáhne terapeut uvolnění mízní a krevní cirkulace a tím dojde ke snížení bolesti, lepšímu prokrvení a zárověň napomáhá i k léčení.