Kosmetika

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu. V první fázi dochází k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé k hloubkovému zahlazení gelu do podkoží.

Zprůchodňuje póry k buňkám, aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, výrazně redukuje akné, hluboké rýhy i drobné vrásky. Galvanickou žehličku lze použít na všechny typy pleti.


Ozonizér

Ozonizér je přístroj, který slouží k provádění vysokofrekvenční masáže. Užívá se k ošetření mastné pleti a akné, k odstranění lupů z vlasové pokožky, k desinfekci kůže po depilaci a k hloubkovému čištění.

 

Permanentní Make-up

Jedná se o mikroimplantaci pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Používá se pro úpravu kontur rtů, očních linek, obočí a obrázků na kůži. Aplikace PMU se smí provést jen zdravým lidem. Dále se nesmí provádět zejména při nachlazení, menstruaci, po požití alkoholu, prostředků zvyšující krevní tlak apod. Osoby trpící cukrovkou či alergiemi musí aplikaci PMU konzultovat s lékařem. Při zanedbání těchto zdravotních rizik může dojít ke zvýšenému krvácení, které bývá možnou příčinou vymizení barviva. Své zákazníky upozorňujeme, že se u nich mohou vyskytnou otoky a může dojít ke vymizení barviva,
které je možné po úplném zhojení opravit. Doba hojení je individuální a pohybuje se zhruba kolem deseti dnů. Po tuto dobu je nutné dodržovat místo aplikace PMU v absolutní čistotě. vyvarovat se slunečnímu záření, soláriu a zvýšené námaze. Stroupky v žádném případě neodstraňujeme a necháme je samovolně odpadnout!