Služby
RATUS - koupel Venuše

RATUS je prastaré, jedinečné léčení pro ženy, které se zaměřuje na intimní části těla. Dále vhodné pro ženy, které chtějí mít naplněný sexuální život a OMLADIT se. Tato praktika je velmi zvláštní, velmi příjemná, doplňující a harmonizujici. Provádí se po celém světě:
v Německu, Korei, na Bali a po celé Indonésii. Stáří Májové ji nazývali ‘Bajos’.

 

INDIKACE:
- Zlepšuje cirkulaci krve, prokrvuje
- Má antiseptické účinky
- Zmírňuje vaginální výtoky
- Vybalancovává vlhkost
- Uvolňuje pánevní dno
- Doplňuje jang, teplo v oblasti pánve i meridiánu
- Doplňuje jang, působí proti únavě a napětí
- Uvolňuje psychicky a fyzicky, tím se uvolňují energetické dráhy, energie proudi harmonicky

KONTRAINDIKACE:
- Krvácení
- Těhotenství
- Horečka
- Infekce
 

BYLINNÁ SMĚS NA VYKUŘOVÁNÍ:
Kafrová limeta - psychicke zklidnění
Santálové dřevo - antidepresivni, pomáhá při zánětech močových cest a pohlavního ústrojí
Pepřovník betelový - dobré Tonikum na játra a mozek

Doba trvání procedury cca 50 min.

Masáže
Tuina masáž
 
Vychází z učení o jin a jangu. Tuina masáž pracuje se systémem akupunkturních bodů a obnovuje harmonický tok v akupunkturních drahách, aby organismus fungoval jak má. Stimulací drah a bodů se zprůchodňuje tok krve a tím se uvolňuje energie v těle. Pomocí dechových technik se uvolňují emoční i energetické bloky, vytváří se větší prostor pro proudění dechu, který sebou nese i energii, dle číňanů čchi, indů prány. Masáže se liší dle ročního období i konstitučním tipu klienta. Půjde o to, jestli potřebujeme doplňovat, vypouštet, zahřívat nebo ochlazovat. Záleží i na psychickém a fyzickém rozpoložení klienta, takže celá terapie vyžaduje dotazování a masáž šitou na míru.
 
 
Masáž v meditaci

Kombinace uvolňující masáže, kraniosakrální terapie, dýchacích technik a vedené meditace na lůžku. Dochází při ní k hlubokému uvolnění těla i psychických bloků, často vede k uvědomění si příčin nespokojenosti a starostí, které klienta na lůžko přivedly. Terapie je vhodná pro všechny, kteří se chtějí dokonale zrelaxovat, při stavech únavy, vyčerpaní, blízko stavu vyhoření či přímo v něm.
 
 
Lymfodrenáž
 
Masáž účinně detoxikuje, obnovuje prokrvení, odstraňuje otoky a celulitidu. Díky sedavému způsobu života dochází k atrofování svalů a svaly jsou pumpou pro lymfu. Takže dochází k nárustu otoků, celulitidy a špatnému prokrvování a zanášení toxinyVyškolený personál vám doporučí správné kombinace masáží, doporučený pohyb, cviky, správné stravování a v neposlední řadě i dostatek správně volených tekutin.
 
 
Masáž lávovými kameny
 
Tato technika dopřává klientům jedinečný zážitek. Hmaty v kombinaci s vyhřátými kameny o teplotě 45° – 55°C prohřejí a uvolní svaly. Nejedná se jen o zážitek fyzický, ale i duševní. Teplo působí na nervovou soustavu a tím se uvolňuje psychické napětí. Čím více napětí v těle, tím více ztrácíme energie. Technika pokládání speciálních nahřátých kamenů je velmi prastará. Už nejstarší kultury používaly kameny uhlazené vodou z mořského dna, aby odstranily bolesti, ztuhlé svaly a křeče. Kamenům byla připisována léčivá síla. Lávové kameny mají silné energetické vyzařování a při kontaktu s lidským tělem uvolňují kovové ionty. Pokládají se na meridiány a odstraňují nahromaďené bloky.
 
 
Breussova masáž
 
Velmi jemná, citlivá, energeticko-manuální masáž zad s důrazem na páteř a oblast kolem páteře speciálním bylinným olejem. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, odtraňuje bolesti zad a svalové napětí, uvolňuje tělesné, psychické a duševní bloky, podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Je velmi vhodná i u lidí v pokročilém věku, a to i při prokázané osteoporóze.
 
 

Luxusní ajurvédské zábaly a masáže

Procedura,která vám poskytne opravdu smyslný zážitek a zdravotní účinek. Vyhlazení pokožky pomocí speciálních kartáčů na prokrvení a okysličení pokožky a lepší absorbování léčívých bylinných, ajurvédských olejů. Masáž je prokrvující a zaměřena na odstranění toxinů v podkoží. Po blahodárné masáži se klientka 30 minut prohřívá. Celá procedura trvá 90 min., nedoporučuje se olej 3 hodiny po proceduře splachovat. Doporučeny jsou teplé nápoje se zázvorem a neochlazovat trávicí žár, který jsme nastartovali.

 
 
Sportovní rekondiční a silová masáž
 
Klasické silové masáže, pro profesionální i amatérské sportovce i pro všechny milovníky masáží, kteří mají rádi pořádný stisk a tlak. Přidáme i doporučení na domácí cvičení a protahování.
 
 
Dornova metoda
 
Jemná manuální terapie, při jejíž aplikaci se vrací klouby a obratle do původních správných poloh. Provádí se dynamicky, za účasti klienta a velmi často dochází k vyřešení obtíží spojených s pohybovým aparátem. Při správné aplikaci dochází k rychlému uvolnění napětí a blokád v oblasti velkých i malých kloubů (kyčle, kolena, kotníky, ramena, lokty, zápěstí, prsty). Dornova metoda pomáhá i při odstranění "vdovského hrbu" a nápravě vbočeného palce (Hallux Valgus). Vše se děje jemným tlakem z rukou terapeuta a nikdy nepřekročí práh bolesti. Pohyb je prováděn pomalu a bez trhnutí (narozdíl od chiropraxe např.), proto je tato metoda bezpečná. Dalším benefitem Dornovy metody je doporučení konkrétních cviků, které si klient sám dle potřeby provádí doma.
 
 
Tejping
 
Jde o bandáž šitou na míru pomocí pružných pásků. Ovlivňují se vazy, šlachy, malé a velké klouby, částečně i lymfatický systém. Díky tejpu dochází k vytažení kůže a povrchových fasciíí, tím se dosáhne zvětšení prostoru mezi uvedenými vrstvami. Díky tomuto prostoru dosáhne terapeut uvolnění mízní a krevní cirkulace a tím dojde ke snížení bolesti, lepšímu prokrvení a zárověň napomáhá i k léčení.
Kraniosakrální terapie

Jemná neinvazivní metoda (cranium-lebka, sacrum-křížová kost), kdy terapeut přikládáním rukou spolupracuje s přirozenou inteligencí těla a aktivuje samoozdravné síly v organismu. Kraniosakrální terapie působí na širokou škálu tělesných, psychických a psychosomatických problémů. Díky jemnosti je vhodná pro dospělé i děti.  Ve většině vyspělých zemí je dnes tato metoda součástí státního systému lekařství.

Kosmetika

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu. V první fázi dochází k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé k hloubkovému zahlazení gelu do podkoží.

Zprůchodňuje póry k buňkám, aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, výrazně redukuje akné, hluboké rýhy i drobné vrásky. Galvanickou žehličku lze použít na všechny typy pleti.


Ozonizér

Ozonizér je přístroj, který slouží k provádění vysokofrekvenční masáže. Užívá se k ošetření mastné pleti a akné, k odstranění lupů z vlasové pokožky, k desinfekci kůže po depilaci a k hloubkovému čištění.

 

Permanentní Make-up

Jedná se o mikroimplantaci pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Používá se pro úpravu kontur rtů, očních linek, obočí a obrázků na kůži. Aplikace PMU se smí provést jen zdravým lidem. Dále se nesmí provádět zejména při nachlazení, menstruaci, po požití alkoholu, prostředků zvyšující krevní tlak apod. Osoby trpící cukrovkou či alergiemi musí aplikaci PMU konzultovat s lékařem. Při zanedbání těchto zdravotních rizik může dojít ke zvýšenému krvácení, které bývá možnou příčinou vymizení barviva. Své zákazníky upozorňujeme, že se u nich mohou vyskytnou otoky a může dojít ke vymizení barviva,
které je možné po úplném zhojení opravit. Doba hojení je individuální a pohybuje se zhruba kolem deseti dnů. Po tuto dobu je nutné dodržovat místo aplikace PMU v absolutní čistotě. vyvarovat se slunečnímu záření, soláriu a zvýšené námaze. Stroupky v žádném případě neodstraňujeme a necháme je samovolně odpadnout!

Tradiční čínská medicína

Prodej čínských bylinných produktů od firmy TCM Herbs, jejímž majitelem je pan MUDr. Petr Hoffmann, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti tradiční čínské medicíny. Bylinné tablety TCM Herbs patří k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec, představit a dopřát!
Více na www.tcmherbs.cz
 

Prodej thajských masážních prostředků (krémy, oleje, balzámy) Výrobky jsou určeny proti bolesti zad, kloubů a svalů.

 

Poradenství: v oblasti dietetiky, léčebných cvičení, založené na obsáhlém dotazování a pozorování, které vede k doporučení vhodné masáže, správně složeného jídelníčku, léčebného cvičení a dalších účinných terapeutických metod.

 

Harmonizace tibetskou mísou – využij léčivou sílu pomoci zvuku.

Přírodovědec a doktor Hans Jenny prokázal, že každá jednotlivá buňka našeho těla má svou frekvenci a své vlastní kmitání, které můžeme ovlivnit pomoc zvuků. Když slyšíme krásnou hudbu, rozkvete každá buňka v našem těle do zářivé krásy.

Moderní věda objevila, že jsou to právě vyšší harmonické tóny, které lidem výborně pomáhají naladit se na zdravé a léčivé frekvence.

Tibetské mísy patří k nástrojům, díky nimž si můžete rychle zharmonizovat tělo a duši. Bylo zjištěno, že tóny s různou frekvencí mohou v těle opět rozproudit kraniosakrální tekutinu, což je tekutina spojená s naším nervovým systémem. Na tibetských mísách je ceněné, že působí přes naše nevědomí. Nemusíme o tom přemýšlet, nemusíme to chápat ani na to reagovat, ale můžeme přestavět naše rezonanční pole jen pomocí tónů. Tím je opět dostaneme do harmonie se svým tělem i nitrem.

Jóga

Individuální lekce pro jednotlivce a malé skupiny (max 7 lidí) s důrazem na vědomou práci s dechem, tělem i emocemi. Pojďte se s námi naučit být teď a tady..

Tel.: 773 228 333

Pronájem

Po dohodě možnost pronájmu salonu na víkendové akce, kapacita cca 8 lidí.

Dohoda na telefonu: 603 581 597