Ajurvédská medicína

Prodej produktů

Prodej produktů od Tarani,  české značky, která nabízí ajurvédskou přírodní kosmetiku a bylinné produkty. Jsou to výrobky, které spojují sílu bylin s moderními technologiemi, a jsou vhodné pro náročné zákazníky. Tarani se zaměřuje na čistě přírodní produkty s vysokým podílem himalájských bylin. Tyto byliny jsou koncentrovány do výrobků, což znamená, že jsou až 15x silnější než běžné byliny. Tarani nepoužívá chemickou parfemaci, phenoxyethanol ani parabeny.


Prodej thajských masážních prostředků

 

Prodej thajských masážních prostředků (krémy, oleje, balzámy) Výrobky jsou určeny proti bolesti zad, kloubů a svalů.

 

Poradenství

 

 

Nabízíme služby v poradenství  - dietetika, léčebné cvičení. Vše je založené na obsáhlém dotazování a pozorování, které vede k doporučení vhodné masáže, správně složeného jídelníčku, léčebného cvičení a dalších účinných terapeutických metod.

 

Harmonizace tibetskou mísou

Přírodovědec a doktor Hans Jenny prokázal, že každá jednotlivá buňka našeho těla má svou frekvenci a své vlastní kmitání, které můžeme ovlivnit pomoc zvuků. Když slyšíme krásnou hudbu, rozkvete každá buňka v našem těle do zářivé krásy. Moderní věda objevila, že jsou to právě vyšší harmonické tóny, které lidem výborně pomáhají naladit se na zdravé a léčivé frekvence. Tibetské mísy patří k nástrojům, díky nimž si můžete rychle zharmonizovat tělo a duši. Bylo zjištěno, že tóny s různou frekvencí mohou v těle opět rozproudit kraniosakrální tekutinu, což je tekutina spojená s naším nervovým systémem. Na tibetských mísách je ceněné, že působí přes naše nevědomí. Nemusíme o tom přemýšlet, nemusíme to chápat ani na to reagovat, ale můžeme přestavět naše rezonanční pole jen pomocí tónů. Tím je opět dostaneme do harmonie se svým tělem i nitrem.