Náš tým
Ilona Navrátilová

Jsem majitelkou masážního salónu IN salón. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Po skončení studia jsem pracovala na chirurgickém oddělení brněnské nemocnice. Několik let jsem byla součástí dvou rakouských fotbalových týmů jako fyzioterapeut. Následně jsem začala podnikat v oboru masáží a kosmetiky a tuto praxi provozuji již 23 let. Během této doby jsem absolvovala řadu školení a seminářů v oboru léčebných masáží. Mým největším koníčkem je četba odborné literatury týkající se psychosomatiky. Důležitou roli v mém životě sehrálo studium tradiční čínské medicíny a stáž v Číně, studium ajurvédy na Srí Lance a kraniosakrální terapie u Radka Neškrabala. Propojení západní a východní medicíny a schopnost pohlédnout na člověka celostně i individuálně mě inspirovalo natolik, že jsem se rozhodla dát dohromady skupinu výborných terapeutů a založit vlastní masážní salón. Mimo jiné se věnuji individuálním lekcím jógy a provozuji různé zážitkové semináře.

 

Tel.: +420 603 581 597

Bc. Martina Fuksová

Téměř 20 let jsem pracovala ve vysokých manažerských pozicích v obchodní sféře. „Rukama“ mi za tu dobu prošlo několik set lidí. Před cca 10 lety jsem se vydala cestou osobního rozvoje, poznávání jiných kultur, jejich přístupu k životu a způsobu léčení těla i duše. Podnikla jsem díky tomu několik soukromých cest za šamany do Peru, Kolumbie a Bolívie a díky tomu se naučila vnímat tělo, mysl i duši jako jeden neoddělitelný celek. Věřím, že bolestí, nemoci a neduhy jsou v drtivé většině důsledkem nespokojenosti či nepohody v životě a je třeba příčinu hledat právě tam. Od té doby jsem na toto téma absolvovala řadu kurzů léčebných masáží a terapií doma i v zahraničí. Sféru byznysu jsem opustila a práci s lidmi se věnuji naplno. Kromě terapií a masáží pořádám různé zážitkové semináře. Baví mě vše, co pomáhá dostat lidi do pohody a naplňuje mě, když vídím, že se to reálně daří :)

 

Tel.: 724 443 705

Magdalena Rudická
Mé jméno je Magdaléna Rudická, vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor masér sportovní a rekondiční. Už v průběhu studia jsem získala zkušenosti v oboru jak ve zdravotnických tak v sociálních zařízení. Ve své praxi využívám metod lymfomasáží, postizometrické relaxace, tejpování a klasické masáže. Dále se vzdělávám v oblasti čínské medicíny a absolvovala jsem celou řadu odborných stáží a kurzů. Od mala hraju závodně volejbal, takže svoje dovednosti uplatňuji i ve sportovní oblasti. Jsem moc ráda mezi lidmi a s lidmi. “Pokud z masáže odchází odpočatý, spokojený a vyrovnaný klient, říkám si, má práce dává smysl.”
 

Tel.: +420 607 290 516